Kurzové sázení

Strategie v kurzovém sázení - over 1,5 gólu

Strategií je vcelku mnoho, ať už matematické, surebety či value betting. Nicméně existují i tipy, které sice na první pohled nenabízí příliš velký zisk, jelikož jsou obvykle za malý kurz, za to ale nastávají v zápasech velice často a proto i jejich četnost správných tipů postupně stoupá.

Uhádnout vítěze zápasu může mnohem složitější než na první pohled může zdát, navíc když tip tvoří třeba jeden ze tří možných výsledků (1,0,2), proto je lepší zaměřit se na to, co nastane téměř v každém zápase. Ano, správně, jedná se o góly.

Jen málo klání končí výsledkem 0:0, takže tip over 0,5 gólu nastane opravdu téměř pokaždé. Je ovšem ale potřeba počítat s nižším kurzem. Druhou možností je over 1,5 gólu, kde už bývá kolikrát zajímavější kurz a minimálně 2 góly padají také velice často. Samozřejmě je vždy důležitá předzápasová analýza a nepálit tipy od boku.

Neexistuje jasný algoritmus, jak mechanicky sázet a vyhrávat vždy, lze pouze zvýšit pravděpodobnost tipu a proto pro strategii over 0,5 či over 1,5 gólu za zápas mohou pomoci následující:

- Projít celkové počty gólů za sezonu všech lig (sázkové kanceláře jich nabízí opravdu mnoho, proto tato část může být časově náročná), případně si zvolit, které soutěže chceme zkoumat

- Vypsat si ligy, ve kterých alespoň 50% zápasů padlo 3 a více gólů (minimálně 3 góly značí, že v lize padá hodně gólů), samozřejmě čím více procent, tím lépe (doporučuji zaměřit se spíše na soutěže kolem 60%)

- Ve vybrané lize najít týmy, které alespoň v 80% zápasů vstřelí 2 a více gólů (over 1,5)

- Hlídat si zápasy, ve kterých proti sobě nastoupí tyto útočné týmy a před samotným vsazením si zjistit aktuální informace, např. marodka, karty, zákulisní informace, motivace apod.

- Tip lze vsadit i live cca 10 min po začátku, kdy kurz pravděpodobně mírně stoupne a tím získáme vyšší případnou výhru

- Padne-li v prvních 10-15 minutách gól, raději tento zápas už nevsázet (kurz rapidně klesne)

Je třeba brát v potaz, že žádná strategie nezaručuje 100% úspěšnost a proto i tato přinese neúspěšné tipy. Nicméně s výběrem lig, týmů, předzápasových analýz a vhodným money managementem lze dosáhnout sice malých, ale stabilních zisků.

Více se o kurzovém sázení dočtete v knize Kurzové sázení krok za krokem.