Kurzové sázení

Sázkařský deník jako nástroj zpětné vazby

Asi už jste někdy slyšeli o vedení osobního deníku a možná jste si i takový sami vedli. Proč taky ne? Zpětně si lze připomenout milníky života a důležité události. Také můžeme analyzovat náš tehdejší způsob uvažování a porovnat, kam jsme se posunuli.

Deník sázkaře pak reflektuje stejnou minulost, ke které se můžeme vracet a vyhodnocovat naše kroky a rozhodnutí. Obsah takového deníku je zcela individuální. Záleží na každém sázkaři, která data chce evidovat a vyhodnocovat. Z deníku se pak dá vyzjistit jakýmsi data miningem, kde se daří a kde je potřeba přidat. Můžeme tak dospět k závěru, že třeba v kurzech nad 1,5 máme vyšší úspěšnost než v kurzech nižších. Také se lze dozvědět lepší intuice na množství gólů než vítěze zápasu atd.

Následně podle analýzy zjistíme naše silné a slabé stránky a na ty se pak zaměřujeme, tedy využíváme a vylepšujeme. Samozřejmě i finanční údaje jsou podstatné, třeba výše sázek - jsme agresivnější či konzervativnější? - nebo prostá suma vkladů, výher a proher.

Více o sázkařském deníku se dočtete v knize Kurzové sázení krok za krokem nebo si přímo takový Sázkařský deník obstarat.